A+ A A-

گزارش تصویری از نمایشگاه خوشنویسی استاد حمیدرضا حسن شاهی - بخش اول

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

روز هفتم آذرماه گالری خروش تهران میزبان آثار هنرمند برجسته ارسنجانی ، استاد حمیدرضا حسن شاهی بود.


پیرو اطلاع رسانی قبلی که از طریق سایت انجمن دانش آموختگان ارسنجان ، تلفن،  پیامک و همچنین تبلیغات دهان به دهان صورت پذیرفت ، ارسنجانیها یکبار دیگر اسیر گرفتاریها و شلوغی بیش از اندازه شهر و شهرنشینی نشدند ، وحدت و باهم بودن خود رانشان دادند و به دیدار هنرمند شهر خود شتافتند.
گزارش تصویری زیر به همت سجاد عباس نیا بخشی از با هم بودن و حمایت کردن از یکدیگر را به تصویر می کشد:

 

 

 

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
 • درود بر سجاد دوست داشتنی و سپاس برای مهربانی ها و سخت کوشی وی

 • فَاللّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

 • ممنون از جناب عباس نیا که این تصاویر را منتشر کردند. ای کاش ذیل هر عکس، اسامی عزیزان نوشته می شد تا اهالی ارسنجان که ناآشنا هستند با همشهریان خود در تهران آشنا شوند. بزرگانی همچون دکتر موسوی، دکتر اسکندری، مهندس شیرازی و دیگرارسنجانی های در تصویر.

 • سلام ودرود
  غیر از هنر که تاج سر آفرینش است
  بنیاد هیچ منزلتی جاودانه نیست
  استاد حمید رضا حسن شاهی از افتخارات هنری ارسنجان وافتخارات هنری استان فارس است وبی هیچ شک وظیفه داریم که زحمات ایشان را قدر نهیم

 • اقدام ارزشمند جناب آقای حسن شاهی، غروب جمعه 7 آذر 93، در گالری خروش، ارسنجانی های مقیم تهران را در دیدار با یکدیگر و مشاهده هنر خوشنویسی وی به وجد آورد.
  شاید عزیزان دیگری هم باشند که در دیگر زمینه های هنری مانند عکس، نقاشی، کاریکاتور، معماری، فیلم و ....بتوانند اقدامی مشابه داشته باشند و یا نمایشگاه های دائمی دائر کنند. بعلاوه در تهران انار و آب و رب انار ارسنجان، در صورت نگهداری درست و عرضه جذاب (در مقیاس خرد و کلان) می تواند مشتری دائمی داشته باشد.