A+ A A-

تقدیر و تشکر

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

به نام خدای زیباییها
با سلام و عرض ادب
بالاخره پنج روز پر مشغله ،ایام برپایی نمایشگاه آثار خوشنویسی اینجانب حمیدرضا حسن شاهی به پایان آمد . روزها ،ساعتها و لحظه هایی که از شوق شما گرامیان ، در توجه به هنر خوشنویسی به وجد آمدم و خدای را سپاس گفتم که مرا موفق گرداند تا راهرو خوشنویسان به نام ارسنجان ، دیار کاتبان وحی باشم .

فرصت را مناسب دانسته و بر خود لازم می دانم از تک تک سروران و ارجمندانی که قلمی ، قدمی و زبانی در برپایی نمایشگاه خوشنویسی آثار اینجانب در گالری خروش تهران نگاشتند ،برداشتند و گفتند و همتشان آن نمایشگاه را ترتیب داد به ویژه اعضاء محترم انجمن دانش آموختگان ارسنجان سپاسگزاری کنم . بی شک فخامت و جلالت آن  مجلس ،نتیجه هم فکری و هم اندیشی این دوستان ارجمند و نیز بسیارتر ، مرهون قدم رنجه تک تک بازدید کنندگان بود. همت همه دوستان را دوباره سپاس می گویم و تلاش می کنم که در آینده با توشه ای که از مهرتان گرفتم ، تشخص مردمان پاک فطرت این خاک را آن چنان بر قلم جاری سازم که در خور شان و شخصیت ارسنجان و مکتب خوشنویسی این سرزمین باشد.

مهربانی تان را شماری نیست             زندگانی تان را شمار مباد

با آرزوی موفقیت و سر بلندی برای تمامی دوستان و همشهریان گرامی

حمیدرضا حسن شاهی آذر ماه ۱۳۹۳

همچنین شما می توانید بخش دوم عکسهای نمایشگاه استاد حمیدرضا حسن شاهی را در زیر مشاهده فرمایید

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • استاد شما مایه مباهات ما هستید ایشالله که در آینده نزدیک کارهای بیشتر به همراه نمایشگاه جنابعالی را در شهرستان ببینیم.با تشکر

  • بسیار زیبا جناب حسن شاهی هنرمندانی همچون شما باعث افتخار کشور و شهر خود هستید.