A+ A A-

آخرین فرصت ثبت نام جهت گردهمایی ارسنجانیهای مقیم تهران و آدرس محل برگزاری

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

بنام خدا

 

با توجه به برگزاری دومین همایش ارسنجانیهای مقیم تهران در ظهر جمعه ۵ جمعه دی ماه ، خواهشمند است حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۳ دی ماه نسبت به ثبت نام خود و خانواده اقدام فرمایید.

محل برگزاری : انتهای اتوبان بابایی به سمت شرق- بعد از خروجی تلو- شهرک امام خمینی - تالار مروارید - ساعت ۱۱ الی ۱۵


 شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۷۰۱۰۴۷۵۵۸۲۵۶ بانک کشاورزی، بنام سرکار خانم ریحانه موسوی (نیروی داوطلب شاغل در دبیرخانه انجمن با تلفن شماره ، ۴۴۹۶۷۰۹۷-۰۲۱ به منظور واریز وجه(سرانه چهل هزار تومان) اعلام گردیده است. لطفا هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام فرموده تا برنامه ریزی بهتری بر این اساس صورت پذیرد.

با سپاس

انجمن دانش آموختگان ارسنجان

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

 • دوستان
  سه روز دیگر دومین گردهمآئی ارسنجانی های مقیم تهران را خواهیم داشت و حدود 120 نفر در قالب چهل خانواده برای ساعاتی درکنار هم خواهند بود، اطلاعات اولیه نشان از وجود خانواده های مهاجر از سالهای 1320 به بعد (و حتی قبل از آن) در این مراسم می باشد.
  جدای از تهران، ارسنجانی ها در کرج، ورامین، شهرری، رباط کریم، ملارد و... پراکنده اند و تا کنون بانک اطلاعات حدود 250 نفرشان ثبت دبیرخانه انجمن دانش آموختگان گردیده است، کسانیکه ارسنجانی بودن را زینت نام خویش می دانند و در مواردی هرگز آن را ندیده اند.
  کارگروه پیش بینی شده اجرای برنامه مراسم از فرصت استفاده لازم را برای تقویت رابطه جامعه مهاجر با موطن اصلی خواهد نمود و امید داریم خاطره ای شیرین در اذهان بیادگار بماند و استمرار پیدا کند.
  پیشنهاد شما به این عزیزان چیست؟ و اگر مسئول اجرای برنامه ها می بودید اولویتتان چه بود؟
  با ارائه نظرتان در این حرکت ارزشمند سهیم شوید.