A+ A A-

مجوز مرکز درمانی و دیالیز جناب آقای رضا ابراهیمی صادر شد

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی
حاج رضا ابراهیمی
حاج رضا ابراهیمی

خوشبختانه در ایام مبارک دهه فجر با رایزنی های فراوان دو سه ماه گذشته مجوز ساخت مرکز درمانی و نیز همودیالیز آقای حاج رضا ابراهیمی در ارسنجان از سوی شهرداری این شهر صادر شد. همچنانکه در گزارش پیشین آمده بود، در نه سال پیش که کلنگ این مرکز درمانی به زمین زده شد.

لینک خبر پیشین درباره این موضوع:

چرا پس از نه سال دوندگی ساختمان بیمارستان خیریه جناب آقای حاج رضا ابراهیمی در ارسنجان به پایان نرسید؟ شما چه فکر می کنید و حقیقت چیست؟

 قرار بود که یک بیمارستان ۶۴ تختخوابی از سوی آقای ابراهیمی در این مکان ساخته شود.شوربختانه ناهماهنگی ها  و برخی ندانم کاری ها نگذاشت تا مجوز ساخت چنین مرکز درمانی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شهرداری ارسنجان صادر شود. از آنجا که چند هفته پیش کلنگ بیمارستان دولتی ارسنجان از سوی وزیر به زمین زده شد، با مشورت های لازم موضوع تبدیل بیمارستان به مرکز درمانی بیماری های خاص در شمال فارس مورد توجه قرار گرفت. با توجه به پروانه صتدر شده و بر اساس گفتگوی تلفنی که با جناب آقای مهندس امید ابراهیمی صورت گرفت به یاری خداوند کار ساخت و تجهیز این مرکز درمانی که هم اکنون در حال انجام است با سرعت پس از نوروز و گرم شدن هوا پیگیری خواهد شد. آقای ابراهیمی امیدوار بودند که در پایان سال آینده این مرکز درمانی آماده پذیرش بیماران شمال فارس خواهد بود.
در اینجا نیاز است تا از همه کسانی که در این کار خیر اقدامی نموده اند و بویژه از شورای شهر و شهرداری ارسنجان قدردانی به عمل آِید. چشم به راه آن هستیم که میوه های همدلی و همبستگی گوارای مردم خوب ارسنجان باشد و ساخت این مرکز درمانی آغاز راهی پر برکت برای سرمایه گذاری های بیشتر در ارسنجان باشد. پیشنهاداتی در این زمینه سرمایه گذاری در امر صنایه وابسته به بهداشت و درمان از سوی برخی از دست اندرکاران ارایه شده است که نیاز به بررسی های بیشتر دارد که به یاری خدا چنتنچه به نتیجه رسید آگاهی رسانی خواهد شد.

لینک خبر پیشین درباره این موضوع:

چرا پس از نه سال دوندگی ساختمان بیمارستان خیریه جناب آقای حاج رضا ابراهیمی در ارسنجان به پایان نرسید؟ شما چه فکر می کنید و حقیقت چیست؟

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • مهمان - شیما رحیمی

    این بیمارستان 3-4 ساله قراره ساخته بشه واقعا کی مسول رسیدگی به این مسله اس؟؟؟

  • خبر بسیار خوبی است. انشاالله که بزودی خبر افتتاح آن را نیز بشنویم.

  • مهمان - محمد حسین شیرازی

    نیکو مردان و نیکو زنان پیروزمندعرصه و جولانگاه پرتلاش و پر تلاطم زندگی اند که در این راه به یاری حضرت دادار نظری جز آسایش و روزبهی شهروندان ارجمند ،دری دیگر نمی شناسند.اینان در عهدی که با کردگار خود بسته اند میکوشند تا کمبود ها را شناسایی و در رفع آنها همکاری و همیاری نمایند. عزیزان همشهری همت ،وطن سپاسی توأم با اتحاد و همدلی مان کلید گشایش درهای ناگشوده است .