A+ A A-

برگزاری همایش TEDxKish در مرکز بین المللی همایش های کیش در 28 و 29 فروردین ماه

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

به نام خالق ایده پردازان

مرکز بین المللی همایش های کیش در ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه امسال شاهد برگزاری همایش TEDxKish می باشد .

 

قبل از توصیف همایش فوق لازم می دانم در چندسطربه معرفیTED بپردازم.

ذهن های خلاق در سراسر دنیا ، گاهی به ایده هایی تحول گرایانه می رسند که اگر آنها را در بستری مناسب ارائه دهند می توانند موجب تغییر در دنیا شوند . ایجاد فضایی مناسب برای عرضه ایده های گوناگون ، هدف اصلی بنیاد غیر انتفاعی TED  است که حدود سی سال پیش با یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا آغاز شد .
در سال های اخیر  TED  آنقدر مورد توجه جهانیان قرار گرفته که سخنرانی های آن به ۱۰۴ زبان ترجمه می شود و وب سایت آن تا کنون بیش از 2 میلیون بازدید داشته است .حضور در کنفرانس سالانه TED   آنقدر جذاب است که با وجود هزینه 8500 دلاری آن تمامی بلیط های این برنامه در عرض کمتر از 2 هفته فروخته می شود.
Ideas worth spreading “ “ شعار TED  می باشد که  به معنی "گسترش ایده های با ارزش " است.
حال به سراغ TEDx   برویم.( x   به معنای رویدادی مستقل از  TED  اصلی است)
کنفرانس سالیانه  TED  بسیار جذاب و پر مخاطب واقع شده اما برای اینکه فرصت های بیشتری برای علاقه مندان ایجاد شود تا در جریان ایده های تحول گرایانه قرار گیرند ،  TEDx  ایجاد شده تا افراد در تمام نقاط دنیا بتوانند راحت تر و با انتظار کمتر در محیطی شبیه کنفرانس TED  حضور پیدا کنند. لازم به ذکر است که  TEDx ها رویدادهایی کاملا مستقل از TED  هستند اما با این وجود ، جذابیت و استقبال از آن طوری بوده که بیش از ۱۰ هزار رویداد TEDx  ثبت شده در جهان فعالیت می کنند. TEDxKish   با هدف ترویج فرهنگ و تمدن و روحیه نوآورانه ایرانیان به جهانیان و ایجاد بستری برای آفرینش ایده های نو و بکر ایجاد شده است . در همایش ۲ روزه تدکس (TEDxKish)   ۲۳ نفر از نقاط مختلف دنیا به جهت سخنرانی دراین کنفرانس حضور دارند.
تا شروع این کنفرانس زمان زیادی  باقی نمانده پس اگر مایل به شرکت در این کنفرانس هستید، هر چه زودتر نسبت به ثبت نام برای حضور در کنفرانس اقدام نمایید .
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت نام  در کنفرانس به صفحه اینترنتی تدکس (TEDxKish)  به آدرس www.tedxkish.com   مراجعه نمایید.

بهاری پر از ایده و کامیابی برایتان آرزومندم

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
  • دیدگاهی وجود ندارد