A+ A A-

تورمنت بین المللی استیلا ووشو و استیلاتالو کشور ارمنستان و شرکت ورزش کاران شهرمان ارسنجان (سفرنامه)

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

به گزارش ایسنا، تیم پارس جنوبی که به نمایندگی از ایران در تورنمنت بین‌المللی ارمنستان شرکت کرد، قهرمان این مسابقات شد. این رقابت‌ها به مدت  ۲ روز در شهر ایروان و با حضور ووشوکارانی از ایران، ارمنستان، فرانسه، عراق، قزاقستان، گرجستان و اربیل عراق در ایروان برگزار شد.

 

ساعت پنج عصر روز سی و یکم فروردین ۹۴ وارد ایروان پایتخت ارمنستان میشویم اینجانب سید حسام حسینی به اتفاق حاج محمد حسن زارع و دو ورزشکار عزیز شهرمان آقایان عبدالمجید خادمی فرزند آقای محمود خادمی و ابوذر زارع فرزند آقای حاج محمد حسن زارع که از کودکی در شهرستان ارسنجان مشغول به تمرین و ورزش مشغول می باشند.
هوای ایروان ابری و بارانی می باشد حال و هوای ارمنستان رنگ و بوی امسال به خود گرفته است زیرا امسال مصادف با یکصدمین سال کشتار ارامنه در ۲۴ آوریل که مصادف است با چهارم اردیبهشت ماه می باشد مردم و دولت ارمنستان برای بزرگداشت این روز که قرار است سران کشور های دیگر در این بزرگداشت شرکت کنند خود را آماده میکنند ما به خوابگاه خود میرویم و دو سه روزی در ایروان به گشت و گذار و به مکان های دیدنی سری میزنیم.
در چهارم اردیبهشت به استادیوم دیامون ایروان جهت افتتاحیه تورمنت بین المللی ایروان میرویم افتتاحیه بسیار با شکوهی بر گزار میگردد.
چندین کشور در این تورمنت از جمله تیم ووشو لیگ قهرمانان ایران که اکثرا عضو تیم ملی ووشوی جمهوری اسلامی ایران می باشند شرکت دارند که از جمله احسان پیامبری و آقای اجاقی وآقای قلی پور قهرمان هشت سال جهان.
مسابقات در روز پنج اردیبهشت از ساعت نه صبح تا ده شب ادامه پیدا میکند و آقایان عبدالمجید خادمی و ابوذر زارع برای قهرمانی و رده بندی روز ششم صبح و عصر باید به میدان بروند.
بازیکنان شهر مان از بزرگی نام بازیکنان مطرح ایران، ارمنستان، فرانسه، عراق، قزاقستان، گرجستان هیچ دلهره ای ندارند و با اعتماد به نفس تمام به میدان میروند و به یاری حق موفق به نایب قهرمانی استایل ساندا توسط آقای عبدالمجید   خادمی و مقام سومی توسط آقای ابوذر زارع در اوزان خود به دست می آورند. و در استایل تالو نایب قهرنانی توسط آقای ابوذر زارع ومقام سومی توسط آقای عبدالمجید خادمی به دست می آید.
تمام خستگی سفر از تنمان خارج میشود این موفقیت بزرگ را به ورزشکاران و همشهریان عزیز تبریک عرض می نمایم.
سفر بسیار خوبی بود به امید روزی که تمام فرزندان ورزشکار شهرمان با تلاش وغیرت خود را باور کنند و در عرصه های ورزش کشوری و جهانی بدرخشند

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • مهمان - محمد حسين شيرازي

    زنيرو بود مرد را راستي زسستي کژي آيد وکاستي سالگرد بزرگداشت معمار کاخ پرعظمت پارسي ، حکيم فرزانه ابوالقاسم فردوسي رابه همه همشهريان پدرام شهرارسنجان وساير کاربران ارجمند فرخنده باد گفته درپي سفر وبرد ورزشکاران ازخطه سلحشوران ، ارسنجان به ايروان- "ايران-ارمنستان"راتبريک عرض مينمايد -اين خبرموجب سرافرازي ومباهات هر ايراني آزاده وباغيرت است -اين پيروزي عزيزان ورزشکار رابه اين قهرمانان رزم آور صميمانه خجسته بادميگويم -ازجناب سيد حسام حسيني همشهري باهمتمان به خاطرهمراهي وحضوردراين سفر پرثمرسپاسگزاريم -نکته قابل توجه آنکه ساخت و توجه به اماکن ورزشي وداشتن مربي درعرصه هاي مختلف ورزشي ميباشند که بايددرسرلوحه برنامه هاي مسئولين قرارگيرد-ارسنجان به لطف حضرت باري داراي جوانان بااستعداد وقابلي ميباشد که بايد به آنان توجه شود -نيکوکاران آنان که سهم قابل توجه اي ازدارايي خويش راصرف امور خير مينماينددرامور ورزشي هم اهتمام نمايند تاجامعه اي سالم بانشاط وخدا جو داشته باشيم -بيائيم همه دست به دهيم و ازحکيم فردوسي "که رحمت برآن تربت پاک باد" بياموزيم که فرمود :زنيرو بود مرد را راستي زسستي کژي آيدوکاستي

  • درود بر جناب حسینی گرامی.
    دست مریزاد.
    امیدوارم که همواره شاهد پیروزی های روز افزون همشهریان و همه ایرانیان باشیم. دستانتان پر توان، دل هاتان گرم و شاد بادا.