A+ A A-

دعوت به مراسم رونمایی کتاب خاطره ها و درنگها (دکتر کاووس حسنلی)

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی
دعوتنامه مراسم رونمایی کتاب خاطره ها و درنگها (دکتر کاووس حسنلی)
دعوتنامه مراسم رونمایی کتاب خاطره ها و درنگها (دکتر کاووس حسنلی)

روز یکشنبه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ارسنجان و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و شورای اسلامی شهر و شهرداری ارسنجان مراسم رونمایی کتاب خاطره ها و درنگها نوشته دکتر کاووس حسنلی از شاعران و اساتید برتر ادبیات کشوری و یکی از اولین اساتید بخش ادبیات دانشگاه آزاد ارسنجان برگزار می گردد.

در این نشست علاوه بر سخنرانی و شعرخوانی نویسنده ، استاد علی عبداللهی نیز سخنرانی و شعرخوانی خواهند کرد.

محل برگزاری : تالار اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان ارسنجان
زمان برگزاری : یکشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۵ بعد از ظهر

از کلیه عزیزان علاقه مند جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • مهمان - کتابخوان

    مدیر محترم سایت
    سلام علیکم
    نمی دانم اینجا جایش هست یا نه اما چون دیدم نامی از کتاب آمده خواستم حرف کوتاهی را بزنم که شاید صدایم به جای دیگری هم برسد و بزرگی شما شامل صدای کوچک من بشود. کتابخانه ارسنجان از کمترین امکانات برخوردار است و متاسفانه مسئولین آنجا در کمال احترامی که برایشان قائلم برش لازم برای رسیدن به این کمبودها را ندارند. کتابهای درخوری برای این کتابخانه درخواست نمی شود. فضای مناسبی وجود ندارد. فعالیتی هم از سوی ایشان برای تجهیز کتابخانه و ایجاد همدلی بین مسئولین برای پرداختن به این مهم انجام نمی گیرد. امیدوارم روزی وضعیت کتاب و کتابخانی سامان بگیرد و مسئولین کتابخانه ارسنجان دلسوزی بیشتری به خرج داده و کاری کنند. کتابخانه های دیگری استان که من به آنجا مراجعه می کنم مجهز هستند و فعال. مراتب درخواست کتاب را به خوبی پیگیری می کنند و با نهادهای دیگر همکاری های ویژه ای دارند تا کتابخوانی را رواج دهند اما کتابخانه ارسنجان در گسترش این فرهنگ کاری را انجام نمی دهد و این در صورتی است که ارسنجان نویسندگان شایسته ای را دارد و کتابخانه ارسنجان حتی آرشیوی از کتاب ارسنجانی ها را ندارد. با احترام به همه.

  • مهمان - محمد حسین ابراهیمی

    آقای نصیری و دیگر دوستان انجمن باسلام و آرزوی موفقیت، از شما برای حمایت از برنامه به سهم خودم متشکرم. گزارش این برنامه را با دوستان ارسال خواهیم کرد و امیدواریم که با بزرگواری شما در سایت درج گردد.