A+ A A-

گزارش تصویری طرح پاک داشت طبیعت (پاکسازی جنگل بناب ارسنجان) - گزارش اول

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

روز جمعه بیست و سوم مرداد ماه ۱۳۹۴ به پیشنهاد و همت انجمن دانش آموختگان ارسنجان و همکاری انجمن قلات سبز ، انجمن دوستداران محیط زیست فارس ،فرمانداری و شورای شهر و شهردار محترم ، سازمان منابع طبیعی ، سازمان هلال احمر برخی دیگر از نهادهای شهرستان ارسنجان و حضور گسترده مردم ، طرح پاکسازی جنگل ارسنجان صورت پذیرفت.
انجمن دانش آموختگان ارسنجان از زحمات بی چشم داشت سرکار خانم نجمه نوروزی ، غلامرضا رحیمی و محمد جواد رحیمی ، اصغر نعمت اللهی ، جعفر نعمت اللهی ، محمد حسین شیرازی، حاج احمد رحیمی ، مصطفی رحیمی ، حبیب عباس نیا ، عبدالمحمد رحیمی ، جلیل اسکندری ، یاسر نعمتی ، امیر رحیمی و سایر عزیزانی که در برگزاری این مراسم همکاری داشته اند صمیمانه قدردانی می کند. ضمنا از اعضای گروه واتزاپ انجمن دانش آموختگان ارسنجان که با پیگیری ها و پیامهای خود باعث اطلاع رسانی بهتر و رونق بیشتر این مراسم شدند سپاسگزاری می نماید.
در زیر گزارش تصویری نخست این برنامه را به همت سرکار خانم نجمه نوروزی و آقایان رضا رحیمی ، امیر رحیمی ، محمد جواد رحیمی و ایمان نعمتی تصویر برداری شده است را به نظاره می نشینید:

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • لطفا هنگام صبحانه از سفره یک بار مصرف در روز پاکداشت طبیعت استفاده نکنید
    ضمن اینکه در روز پاکداشت طبیعت از ته تل مانده اب یه عده داشتن دشک پتوشونو میشستن دریغ از یک تذکر
    به محیط بانان عزیز توصیه میشه موقع قطع درختان الوک تر واسه کباب حضورم داشته باشند
    در پایان زباله ها جمع شد ولی کجا بردین ریختین صد متر پایین تر چشمه گنوه

  • بسیار کار نیکو وپسندیده ای هست امید که فراگیر شود و مسوولین هم که فرزندان همین سرزمین هستند همت بگمارند و محیط خویش را از زباله و زشتی ها پاک کنند.امید به خدا