A+ A A-

اولین نشست مشورتی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان با انجمن دانش آموختگان

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

در روز پنج شنبه سی ام مهرماه ۱۳۹۴ و به دعوت ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان ، اولین نشست مشورتی ریاست ، اساتید و کارمندان این دانشگاه با برخی از دانش آموختگان ارسنجانی برگزار گردید.

 

این نشست با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دانشگاه با هدف بررسی راهکارهای عملی و علمی حل مسائل و مشکلات شهری و دانشگاه تشکیل گردید و حاضرین در این رابطه اظهار نظر کردند.
رئیس دانشگاه آزاد ارسنجان در این نشست گفت: توسعه رشته‌ها یکی از اولویت‌های این واحد دانشگاهی است و تاکنون برای تاسیس چهل رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از استان مجوز پیگیری دریافت کرده‌ایم.
دکتر محمدمهدی رحیمی افزود: غیر از تصویب رشته‌ها ، راه‌اندازی مراکز رشد و تجاری‌سازی ایده‌ها از هدف‌های اصلی این واحد است و این جلسه بهانه‌ای شده است برای مشورت با نخبگان و سرآمدان که بتوانیم از ایده‌ها و راهنمایی های این عزیزان استفاده کنیم.
وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی معجزه انقلاب است و تاسیس واحد ارسنجان نیز در این شهر مثل یک معجزه است. شهر ارسنجان هیچ منبع اقتصادی و درامدزایی برای مردمش ندارد جز دانشگاه آزاد اسلامی و امیدواریم بتوانیم با کمک نماینده شهرستان در آینده بسیار نزدیک خبرهای خوشی برای این مردم داشته باشیم.

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند