A+ A A-

درخواست ارسال مطلب از بانوان محترم شهرستان ارسنجان

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی
انجمن دانش‌آموختگان ارسنجان
انجمن دانش‌آموختگان ارسنجان

همان‌گونه که در اهداف انجمن آمده است، انجمن دانش‌آموختگان ارسنجان فضایی است برای شناسایی، شناساندن و بیان دیدگاه اهالی شهرستان ارسنجان و در این میان بانوان با داشتن سهم پنجاه درصدی از این جمعیت، می‌توانند تاثیرگذاری به سزایی در راهبری این انجمن و وب سایت آن داشته باشند.

امروز دو نوشته از دو نفر از بانوان موفّق و اعضای فعّال انجمن، سرکار خانم سهیلا فروزانی کارشناس بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار و خانم دکتر عالمه خادمی دارای دکترای تخصصی در طبّ سنتی در سایت انجمن درج می‌گردد و امیدواریم تا این نوشته‌ها سرآغازی باشد برای دریافت مطالب سایر بانوان محترم ارسنجانی یا همسران گرامی ارسنجانی‌ها.

از کلیهٔ اعضای انجمن خواهشمندیم تا نسبت به تهیه مطلب جهت درج در سایت اقدام نمایند و دیگران را نیز به این مهم ترغیب و تشویق کنند.
نوشته‌های ارسالی باید یا مربوط به شهرستان ارسنجان باشد و یا این که به دست اهالی شهرستان ارسنجان نوشته شده باشد تا بتواند در سایت انجمن درج گردد.
مشتاقانه منتظر مطالب شما هستیم.

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • دوستان و همراهان گرامی
    خواهشمند است به هیچ وجه مطالب سایتهای دیگر را کپی و برای درج در سایت ارسال نفرمایید
    وب سایت انجمن دانش آموختگان ترجیح می دهد نوشته هایی که به قلم شما هستند و مسلما برای سایرین جذابیت بیشتری دارد را با دیگران به اشتراک بگذارد
    سپاس از همراهیتان

  • سلام مدیر محترم سایت درسته خانم مقدمن ولی دلیل خاصی داره؟
    چندتا مطلب براتون ایمیل کردم ولی هنوز درج نشده به دستتون میرسه؟ تشکر از سایت جالبتون اگه امکانش باشه قسمت دانلود رو توسعه اش بدهید