A+ A A-
صابر صادقی صفت

صابر صادقی صفت

دانه های دانایی

حکایت انار دوستی من بر میگرده به دوران کودکی، زمانی که یکی از جذابیت های فصل پاییز و مهرماه استرس آورش از جهت آغاز فصل مدرسه و درس و مشق خوردن انار های آبدار و خوشمزه بود.
جالب اینجاست که کلمه انار با دنیای کوچک کودکی مترادف با شهر ساوه بود. ولی گذر زمان و  بزرگتر شدن دنیای اطراف در ذهن من شهرهای دیگری رو هم با انار مترادف کرد. شیراز با انار دانه سیاه، خطه شمال با انار ترش و این اواخر هم ارسنجان با انواع انار ...
از زمانی که با انجمن ارسنجان آشنا شدم انار علاوه بر آنچه که از گذشته در ذهنم بود، همیشه منو یاد این انجمن و شهر ارسنجان هم میندازه.
چند روز پیش که به اتفاق دو تا از دوستان برای تحقیق میدانی راجع به یه پروژه به هایپر مال رفته بودیم به انبوهی از انار های بزرگ با طراحی های مختلف برخوردیم. مسابقه بزرگ "دانه های دانایی" عنوانی بود که مجتمع تهران مگامال برای این رویداد هنری انتخاب کرده بود. آنطور که در اطلاعیه معرفی این رویداد آمده بود قرار بر این است پس از اتمام آماده سازی این ۱۴۰ اثر در شهریور ماه ۹۴ در ۱۴۰ نقطه شهر تهران نصب شوند.

بررسی نتایج نظر سنجی دومین گردهمایی خانوادگی ارسنجانی ها در شیراز(دانلود)

دومین گردهمایی خانوادگی ارسنجانی ها در شیراز ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ و مقارن با مبعث حضرت رسول (ص) برگزار گردید. در پایان این مراسم جمعی از همشهریان عزیز (تقریبا ۷۵ نفر) در نظرسنجی شرکت کردند. این نظرسنجی در جهت ارزیابی مراسم و همچنین هر چه بهتر برگزار شدن مراسم های بعدی درنظرگرفته شده بود. در ادامه نتایج این نظر سنجی را مشاهده خواهید نمود.

عضو این خبرخوان RSS شوید