A+ A A-

برگزاری دومین گردهمایی بزرگ ارسنجانیهای مقیم تهران

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

دوستان خوب، همشهریان محترم و اعضائ انجمن دانش آموختگان کمی بیش از یکسال از شروع به کار انجمن دانش آموختگان ارسنجان می گذرد، درست است که کارهای زیادی برای انجام وجود دارد، که نتوانسته ایم به آنها بپردازیم ولی آنچه انجام شده و می شود واقعأ بسیار ارزشمند است. نیم قرن پیش که ما کودک بودیم، در ارسنجان، افراد یکدیگر را می شناختند و در معرفی ها تا دو یا سه نسل پیشین را نام می بردند و اکنون با جامعه بسیار بزرگتر و گسترده تری سر و کار داریم و پراکندگی به میزانی است که اگر تلاشی صورت نپذیرد، بیگانگی در پی خواهد داشت و انجمن با اسفاده از فضای مجازی و گردهمائی و طرح ها و ایده های مختلف شناخت ما را، نسبت به هم و موضوعات مبتلابه این منطقه، توسعه داد. در توفیقاتی که حاصل شد، کم و بیش، همه سهیم اند و اگر نقصانی مشاهده می گردد باز همه مسئولیم، بعبارت دیگر پیشرفت ما، در بهترین حالت، به میزان تلاشی که داریم خواهد بود، نه فراتر از آن.

اینک مجددأ انجمن بر آن است تا دومین گردهمآئی بزرگ ارسنجانی های مقیم تهران را، بصورت خودمیزبانی، در ظهر جمعه 5 دیماه آتی با برنامه های متنوع و انشاالله  جذاب اجرا نماید .

مقدمات کار فراهم شده و شماره کارت بانکی 6037701047558256 بانک کشاورزی، بنام سرکار خانم ریحانه موسوی (نیروی داوطلب شاغل در دبیرخانه انجمن با تلفن شماره ، ۴۴۹۶۷۰۹۷-۰۲۱ به منظور واریز وجه(سرانه چهل هزار تومان) اعلام گردیده است. استقبال، حضور و همراهی و ایده های مفید و کارآمد شما می تواند سهم بزرگی در موفقیت جلسه مذکور داشته باشد(ان شاالله).

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

 • بنام خدا
  پیام دبیر گردهمائی
  با سلام و تشکر از حضور گرم شما:
  برگزاری دومین گردهمائی ارسنجانی های مقیم تهران فرصتی دوباره برای دیدار همشهریان و دوستان و آشنایان و فامیل در کلان شهر تهران می باشد. پس از مراسم اول که روز 12 اردیبهشت سالجاری اتفاق افتاد، مراسم مشابهی در نیمه دوم خرداد در شیراز داشتیم و پذیرای حدود 400 نفر شدیم و سپس با توجه به بحران کم آبی و ضرورت مدیریت مصرف آب در منطقه ارسنجان، در روز بیستم مهرماه سمیناری نسبتأ بزرگ با حضور اساتید و کارشناسان و کشاورزان و سایر اقشار در محل دانشگاه آزاد ارسنجان شکل گرفت و متعاقب آن کارگاه آموزشی کارآفرینی برای دانش آموزان دختر و پسر در ارسنجان و حضور در نمایشگاه خوشنویسی آقای حمید رضا حسن شاهی در گالری خروش تهران و....
  انجمن نوپای دانش آموختگان ارسنجان با امید به گشایش افقهای تازه در توسعه و پیشرفت این خطه و مردمان خونگرم آن و تقویت حس همدلی و اتحاد در بین مهاجرین و بمنظور ادای دین و یاری رسانی به موطن خویش در فضای مجازی با راه اندازی سایت ( به آدرسwww.arsanjan.org) و با طرح دیدگاه ها و توانائی ها و فرصت ها و در میدان عمل نیز با مشارکت در برخی اقدامات فوق الذکر و خدمات مشاوره ای دیگر، گام برمی دارد.
  دبیرخانه انجمن(با تلفن 44967097) در بستر موسسه بین المللی پژوهشگران آگاه و با حضور داوطلبانه سرکار خانم ریحانه موسوی فعال بوده و مشغول تکمیل بانک اطلاعات ارسنجانیهای مهاجر با اولویت ساکنین تهران و حومه است و مراحل ثبت انجمن نیز در حال انجام و جلسات هیئت موسس بصورت مستمر برگزاری می شود.
  ارسنجان شهری تاریخی و فرهنگی و پتانسیل زیادی برای توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف کشاورزی، باغداری، دامداری، توریسم، صنایع دستی، داروهای گیاهی و...دارد. راه بلندی در پیش و کارهای زمین مانده زیادی فرارو و چشمهائی منتظر و نگران، می دانیم که این بار سنگین را تنها نمی توان بر دوش کشید، لذا انتظار همراهی، حمایت، هدایت و حضور شما در عرصه های مختلف را داریم.
  حسب حالی ننوشتی و شد ایامی چند / محرمی کو که فرستم بتو پیغامی چند
  ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید / هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند
  چون می از خم به سبو رفت وگل افکند نقاب / فرصت عیش نگه دار و بزن جامی چند
  قند آمیخته با گل نه علاج دل ماست / بوسه چند برآمیز به دشنامی چند
  زاهد از کوچه رندان به سلامت بگذر / تا خرابت نکند صحبت بدنامی چند
  عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگو / نفی حکمت مکن از بهر دل عامی چند
  ای گدایان خرابات خدا یار شماست / چشم انعام ندارید ز انعامی چند
  پیر میخانه چه خوش گفت به دردی کش خویش / که مگو حال دل سوخته با خامی چند
  حافظ از شوق رخ مهر فروغ تو بسوخت / کامگارا نظری کن سوی ناکامی چند

  موفق باشید
  دبیر دومین گردهمائی ارسنجانی های مقیم تهران
  سید محمد حسین( محمود) حسینی
  جمعه پنجم دیماه نود وسه
  تالار مروارید

 • با سلام و جهت اطلاع
  ده روز پایانی مانده به پنجم دیماه را در پیشرو داریم، تا کنون نزدیک به 80 نفر نام نویسی کرده اند و دو موردش از شیراز است. پیش بینی می شود در روزهای آینده اکثر افراد علاقمند ثبت نام کنند و بالغ بر 150 شرکت کننده داشته باشیم(ان شاالله).

 • باسلام ، ازخدا خواهیم توفیق عمل

 • در پاسخ به جناب آقای مهندس معظم
  با سلام متقابل و آرزوی تندرستی و شادکامی و پذیرش امرتان، خوب می شد اگر تعدادی از همشهریان ساکن شیراز و ارسنجان و احیانآ سایر نقاط، موفق به حضور در گردهمائی پنج دیماه می شدند، آقای دکتر ناظم السادات حسب اعلام در مجلس مذکور حضور می یابند اگر جنابعالی و سایر دوستانی که در جهت تحقق اهداف توسعه ارسنجان فعالیت می کنند افتخار دهید خوشحال خواهیم شد.

 • جناب آقای دکترحسینی باسلام وخداقوت
  پیشنهادداشتم درنظریه سنجی که ازهمشهریان درهمایش تهران انجام خواهیددادسئوال زیررانیز به نظر سنجی بگذارید.
  آیا حاضربه سرمایه گذاری دریک پروژه بزرگ سودآورکه تولیدات آن قابلیت صادر کردن داردمی باشند؟ ویا سئوال را اینطور مطرح کنید که آیاحاضربه سرمایه گذاری درپروژه های قابل اجرا در ارسنجان هستند؟ البته می توان سئوال دومی هم طرح کرد که چه طرحهایی قابل اجرا درارسنجان می دانید ؟باتشکر

 • با سلام
  در پی واگذاری مآموریت مکان یابی و تعیین سالن مناسب برای گردهمآئی دوم، از طرف انجمن به اینجانب ( با توجه به فاکتور هزینه، زیبائی داخلی و پیرامونی، امکانات پارک خودرو، گنجایش، امنیت خانواده ها، سهولت دسترسی و..) پس از بررسی تعدادی مکان در مناطق مختلف تهران، با سالن مروارید واقع در شهرک امام خمینی (انتهای اتوبان شهید بابائی، به سمت شرق) به توافق رسیدیم .
  سالن مذکور گنجایش تا 250 نفر را دارد و خانواده ها می توانند، در کنار همشهریان و عزیزان خود، روزی به یاد ماندنی در پنجم دی ماه داشته باشند، انتظار می رود (علاوه بر استقبال گسترده و فراگیر) با توجه به ضرورت آگاهی از تعداد شرکت کنندگان و تآثیر آن بر کلیه برنامه ها، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام عاجل به عمل آید.