A+ A A-

صورت‌جلسه و تصاویر جلسهٔ آبان ماه هیات موسس انجمن دانش‌آموختگان ارسنجان

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

جلسهٔ هيات موسس انجمن دانش‌آموختگان ارسنجان در تاريخ ۱۵ آبان ماه سال ۱۳۹۴ برگزار گرديد. صورت‌جلسهٔ این نشست به‌ شرح ذیل می‌باشد. متن کامل صورت‌جلسه در قالب پی‌دی‌اف از بخش پیوست‌ها در پایین صفحه در دسترس است.

زمان  :    ساعت ۱۰ صبح روز جمعه پانزدهم آبان ماه سال یک هزارو سیصد و نود چهار
مكان  :    دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان- تهران، موسسه آگاه
حاضرين :    خانم ها سهیلا فروزانی، ریحانه موسوی و مرضیه قائدی

آقایان سید محمد حسین (محمود) حسینی، محمد حسین شیرازی، سید زین العابدین موسوی، محمدمهدی اسکندری، محسن نصیری، محمد جواد رضایی، سید مجتبی پورهاشمی، سید حسام حسینی، سید اسماعیل موسوی، محمود رحیمی، محمد حسین نعمتی، سجاد عباس نیا، سعید رحیمی، محسن نصیری، محمد رحیمی و حسین نعمت الهی
موارد مورد بررسی:

موارد مورد اشاره حاضرین:
۱-    معرفی جناب آقای مهندس منصوری از خیرین ایرانی مقیم آمریکا که دارای یک موسسه خیریه می باشند و در زمینه خانه سازی، موارد شهری، امور جنگل و مرتع داری و..... فعالیت دارند.
۲-    اعلام نیاز به یک زمینه ۵۰ تا ۱۰۰ هکتاری جهت احداث ساختمان برای افراد بی خانمان توسط مهندس منصوری.
۳-    ارائه پیشنهاد سرمایه گذاری توسط توسط جناب مهندس منصوری بمنظور پاکسازی و لایه روبی جنگل ها، کاشت نهال در زمین های شور و کاشت گیاهان دارویی.
۴-    اعلام فراخوان عمومی برای رای گیری و تعیین نماینده و مسئول انجمن دانش آموختگان ارسنجان در شهرستان ارسنجان بمنظور تشکیل هیئت اجرایی و کمیته ها در ارسنجان.
۵-    در رابطه با برگزاری همایش یکروزه استارتاپ در دی ماه سال جاری  بحث و گفتگو شد ومقرر شد که آقایان محمدجواد رضایی، محسن نصیری، حسین نعمت الهی و خانم مرضیه قائدی پیگیری های لازم را از آقای مصطفی رحیمی ( شورای شهر) انجام دهند.
۶-    هدف برگزاری همایش استارتاپی بمنظور فرهنگ سازی و آماده سازی ذهن دانش آموختگان، جوانان و خبرگان جهت شتاب دهی به ایده ها جهت اجرایی شدن.
۷-    ارئه مقاله استارتاپی طراحی شده توسط خانم قائدی جهت درج در سایت انجمن دانش آموختگان ارسنجان.
۸-    برگزاری جلسه مجازی در سایت جهت موضوع برگزاری همایش استارتاپی دیماه توسط جناب آقای محمدجواد رضایی.

۹-    ارائه پیشنهاد جهت انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان بمنظور ممیز شرکت های دانش بنیان در شمال فارس.
۱۰-    تقذیر تشکر از نفرات برگزار کننده جشنواره انار در ارسنجان همراه با قرائت اسامی نفرات.
مصوبات و پیگیریهای جلسه آتی    پیگیری و ارائه مصوبات جلسات قبل
زمان جلسه آينده :    از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
مكان جلسه آينده :    دبیرخانه انجمن دانش آموختگان ارسنجان-تهران، موسسه آگاه

 

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

  • جلسه اخیر انجمن علاوه بر میهمان ویژه(مهندس منصوری) وهیآت موسس از وجود گرم سرکار خانم قائدی و دو عزیز همشهری دیگر(آقایان نصیری و رحیمی) بهره مند بود، ارسنجانی بودن نوعی وابستگی (به این خطه) در درون خود دارد و البته عده ای نیز (علی رغم نداشتن این وابستگی) دلبسته این دیارند و بهترین ها را برای آن آرزور می کنند.
    دو سال از شروع حرکت این انجمن می گذرد و دستاوردهای مهمی با خود داشته ، انتظارات بیشتری نیز وجود دارد، در گذشته بطور پراکنده اقدامات فردی در جهت توسعه و پیشرفت نمود فزونتری داشت و اکنون حرکتی جمعی (در سطح وسیع) در جریان است و موتورهای پیشران در تهران، شیراز و ارسنجان روشن شده است و مورد حمایت دیگر دوستان در اقصی نقاط گیتی است و افق های روشنتری را فرارویمان می گذارد(ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید / هم مگر لطف شما پیش نهد گامی چند).