A+ A A-

تشكيل انجمن بانوان ارسنجان

نویسنده:  چاپ پست الکترونیکی

با سلام به همه دوستان وتشکر از کلیه هم شهریان عزیز که هر کدام به نوبه خود به رشد و اعتلای شهر کمک می کنند ، پس از تاسیس و فعالیت انجمن دانش آموختگان ارسنجان بنا به پیشنهاد اولیه مهندس شیرازی و با یاری و مدد سرکار خانم طاهره رضایی که از مدرسین محترم دانشگاه می باشند انجمن بانوان  ارسنجان در تلگرام ایجاد گردید و به سرعت در بین بانوان فرهیخته شهر گسترش یافته و مورد استقبال قرار گرفت .

با سلام به همه دوستان وتشکر از کلیه هم شهریان عزیز که هر کدام به نوبه خود به رشد و اعتلای شهر کمک می کنند ، پس از تاسیس و فعالیت انجمن دانش آموختگان ارسنجان بنا به پیشنهاد اولیه مهندس شیرازی و با یاری و مدد سرکار خانم طاهره رضایی که از مدرسین محترم دانشگاه می باشند انجمن بانوان  ارسنجان در تلگرام ایجاد گردید و به سرعت در بین بانوان فرهیخته شهر گسترش یافته و مورد استقبال قرار گرفت .
در همین راستا با مدیریت صحیح و به جای سرکار خانم رضایی به سرعت گروههای علمی – فرهنگی – هنری و مذهبی و اقتصادی شکل گرفت و هر کدام از بانوان قسمتی از کار را عهده دار شدند . سرکار خانم رضایی در نگارشی در تلگرام همه بانوان را دعوت به حضور گسترده تر نموده اند. قلم ایشان آنچنان شیوا و دلنشین بود که بر خود واجب دانستم بدون هیچگونه دخل و تصرفی نوشتار ایشان را برای درج در سایت ارسال نمایم :


" غرض از تحرير و نگارش اين صحيفه ي دلگشا كه در اواني  فرح بخش صورت مي پذيرد، آنكه و حدانيت مختص ذات خداوند احد و فردانيت سزاوار "الذي لم يلد ولم يولد ولم يكن له كفوآ احد "است و آنكه در ساعتي به سعادت مشحون و اواني به ميمنت مقرون به وقوع پيوست تشكيل " انجمن بانوان ارسنجان " .

توضيح آنكه ديربازيست ضرورت تشكيل تشكلي براي بانوان ارجمند ارسنجان احساس مي شد ، زيرا كه در جامعه ايران اسلامي زنان ما از ترقي و تعالي علمي ، فرهنگي ، هنري ...  در رشته هاي مختلف برخوردارند ، وقتي به تعداد قبولي دانشگاهيان نگاه مي كنيم هر ساله تعداد دختران و زنان پذيرفته در دانشگاه هاي ايران افزون بر قبولي ساير داوطلبان است ، اين ارقام در ساير سطوح نيز نمايان است . اين پيشرفت و بهبود سطح علمي و ترقي در ساير امور و مسئوليت هاي  زنانه و شركت در امور اقتصادي ، پزشكي ، فرهنگي ، و امور آموزش پرورش ، مي رساند كه زنان ما يا بهتر گفته شود ، ما زنان از هوش و ذكاوت مادرانه ي خدادادي برخورداريم ؛ اما علي رغم اين ترقي و پيشرفت ، حضور ما در جلسات ، در اجتماعات ، در رسانه هاي گروهي در تصميم گيري ها ، اگر كمرنگ نباشد ، آنچنان پر رنگ هم نمي نمايد . اين موضوع در جمع و جلسات بانوان ارسنجان مطرح و لزوم چنين تشكلي واجب و ضروري و به عبارتي از اوجب واجبات شناخته شده است.
ودرهمين راستا ، انجمن بانوان ارسنجان به ياري دادار داناي دادگر تشكيل كه اين تشكل دراينجا اعلام حضور مينمايد .                               
كليه باشندگان و شهروندان ِ ساكن شهرستان اعم ازمركز وگراميان بانوان توابع ، شامل بانوان خانه دار ، كارمندان دولت ، صاحبان حرف ومشاغل  خصوصي ،هنرمندان ،شاعران ،
پزشكان ،مهندسين ،دانشجويان ، كشاورزان ، باغداران ، دامداران ، قضات، وكلاء ، كارآفرينان ، دختران دبيرستاني را دربردارد.

از آنجا كه بسياري از بانوان شهرستان ارسنجان درساير شهرستان ها ويا كشورهاي ديگر زندگي ميكنند، لذا هربانوي ارسنجاني الاصل  وبانواني كه ارسنجاني نبوده ، لكن بامردان ارسنجاني ، ويامرداني از توابع ازدواج كرده اند، ارسنجاني تلقي ميگردند ، بنابراين ميتوانند در انجمن ودر گروه تلگرامي بانوان شركت فرمايند.

رعايت قوانين ساري و جاري جمهوري اسلامي ، حاكم برتشكلها وگروها براي هر يك ازاعضاء لازم الاجراست ، درعين حال فرستندگان مطالب شخصا پاسخگوي آن مطالب بوده ودر برابرآن مسؤل اند .
اعضاء محترم سعي درتهيه مطالب نو داراي خرد وانديشه ي نو باشند  ، درهرحال منابع و مأخذاثرارسالي را اعلام دارند.

اعضااين گروه از چت هاي معمول خودداري دارند ،از شوخي ها  و لطيفه هاي دور از شأن انساني وايراني و توهين به افرادوقوميتهاي ايراني وملل كشورهاي ديگراحترازمينمايند.

پروفايل يالگوي گروه توسط يكي ازمهندسين جوان و با ذوق ، مختص انجمن طراحي وتهيه شده است وهمين آرم درگروه استفاده ميشود                             

گروه ازطريق تلگرام عمل ميكند .        

اطلاعات شخصي بانوان كاملا محفوظ ومحرمانه بوده  وشماره ي تلفن همراه اعضاء برروي صفحه نمايان نخواهد شد.                             

اعضاء بااسم شناسنامه اي خود در انجمن حضور مي يابند ،و ازاسامي كوچك و مستعار خودداري ميفرمايند.

انجمن بانوان درعضو گيري به هيچوجه من الوجوح درصدد كثرت اعضا و نفرات نخواهد بود ، هدف مادرانجمن وگروه ، كيفيت است تاكميت .              

وقتي مطلبي در گروه گذارده ميشود ، مدير گروه وسايراعضاء به فراخور درباره آن مطلب اظهار نظر خواهند كرد تابحث يك جانبه وخاموش نماند ، اظهار نظر باعلامات چندان لطفي ندارد .              

انجمن بانوان ارسنجان با انجمن دانش آموختگان ارسنجان و ساير گروهاي فعال وشناخته شده باجلب نظر مديران آن انجمنها وگروها ميتوانند تبادل نظر وافكار داشته باشند.
       
باآنچه گذشت هريك ازبانوان ارجمند كه اشتياق پيوستن به اين انجمن رادارند مي تواننداز طريق لينك زير :

https://telegram.me/joinchat/BOzlcQiLOX5pqCyGquS6TQ                          

به ما بپيوندند .
خواهشمند است انجمن رابه ساير خواهرانمان بشناسانيد . پيروزوتندرست باشيد.               

مشتاقانه  چشم به حضور مهر ظهور و سبزتان دوخته ايم  ، به ما بپيونديد

بااحترام  مدير انجمن و گروه بانوان ارسنجان
١٨ فروردين ماه ١٣٩٥


در مبحثی دیگر نسبت به معرفی کارگروههای ایجاد شده اقدام خواهد شد. امید که با یاری و مدد همه عزیزان این مهم به سرانجام مقصود برسد.
سهیلا فروزانی

دیدگاه خود را درباره این نوشته با دیگران در میان بگذارید:

یا اگر در سایت عضو نیستید، می‌توانید به عنوان میهمان دیدگاه خود را بفرستید:

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

افرادی که در این گفتگو هستند

 • مهمان - sana

  با سلام و عرض ادب
  لطفا لینک گروه بازبینی شود ، فکر می کنم مشکل داشته باشد.
  پیشاپیش ممنون

 • مهمان - فاطمه رضايي

  با عرض سلام خدمت سركار خانم فروزاني و ضمن تشكر از ارسال اين متن.اين انجمن واقعا فوق العاده هست و همه نوع مطلبي به اشتراك گذاشته ميشه كه همه مفيد و آموزنده هست.جا داره از سركار خانم طاهره رضايي هم تشكر و قدرداني كنم.به اميد همكاري و مشاركت بيشتر بانوان فرهيخته و گرانقدر ارسنجان در اين انجمن.
  با احترام.رضايي

 • مهمان - Elham

  سلام گروه واقعا عالیه بانوان همشهری در تمام زمینه ها فعال هستن و مطالب مفید ارايه میشود ضمن اینکه با بسیاری از همشهری های موفق عزیزمون آشنا شدیم که مایه مباهات و خرسندی هست،از مدیر محترم سرکار خانم طاهره رضایی هم سپاسگزارم بابت تشکیل گروه و اینکه بسیار وقت میگذارن برای اعضا

 • مهمان - صدیقه حسن شاهی

  با سلام و سپاس و تشکر فراوان از خانم رضایی که انجمن را راه اندازی کرده و خانم فروزانی که تلاش فراوان دارند .امیدوارم انجمن بانوان به جایگاه واقعی خود رسیده و همه به سهم خود بتوانند ارائه خدمت نمایند.

 • مهمان - مهمان

  سلام و سپاس اين گروه اگر چه در ابتداي راه است ولي بسيار گروه خوبي است آرزوي موفقيت براي همه ي بانوان ارسنجان را دارم